פורומים | מאמרים | לימודים | פורום הוס

פורטל פורומים מקיף לסטודנטים בנושאי לימוד, מכללות, הוראה, מאגרי ידע, לוחות דרושים ועוד...
ריהוט גן קויה דיזיין

עכשיו 28 מרץ 2024, 14:32

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 2 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 23 אפריל 2011, 16:23 
חדש בפורום

חוג: מדעי המחשב
שלום, שמי מתן ארגמן. לפני מספר חודשים, הלכנו לרכוש מכשיר חדש לי ולאחי במרכז של אורנג' בפתח תקווה ברח' ז'בוטניסקי. תו"כ שהיינו שם, עברנו גם עם נציג הלקוחות על החשבונית והפלא ופלא גילינו שהם מחייבים את אמא שלי על שירותי אינטרנט שהם טוענים שהיא חתמה עליהם ומשלמת עליהם 20-30 שקלים (לא זוכר בדיוק כמה ) בחודש כבר יותר משנה. אמא שלי כמובן, לא גלשה בטלפון באיטרנט בחייה ואני בטוח שאם מישהו היה טורח לשאול אותה ולא להחתים אותה בלי לספר לה היא מייד הייתה אומרת שהיא לא צריכה את השירות הזה. כשביקשנו מהנציג שיבדוק ויראה אם היא השתמשה בשירות אז הוא סירב והמנהל שלו אמר לנו שהיינו צריכים לבדוק בחשבונית ולא עניין אותו בכלל לבדוק אם היא אי פעם השתמשה בשירות הזה - בקיצור שיטת המצליח, נוכלות לשמה. הכי הרבה שהוא מוכן זה להחזיר לנו חודשיים או שלושה אחורנית.
עכשיו החלטתי לפרסם את מה שקרה לנו בכל פורום צרכנות ופורום אחר שאני אמצא בכדי שכל מי שעומד בפני צומת החלטות יבחר לא באורנג'. זו אינה הפעם הראשונה שאנחנו מתקלים בשיטה הזאת מהם. בקיצור תיזהרו מהנוכלים האלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 יוני 2011, 18:12 
משתמש מוכר

חוג: תקשורת
זה לא שיש הרבה ברירות, אני באורנג' ולא מאוד מרוצה,
אבל כשאני חושב על סלקום ופלאפון אני לא יותר מתעודד... כבר אין באמת חברה שאפשר לסמוך עליה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 2 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  
POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.
אתרים מומלצים ברשת: | בניית אתרים רספונסיביים |