פורומים | מאמרים | לימודים | פורום הוס

פורטל פורומים מקיף לסטודנטים בנושאי לימוד, מכללות, הוראה, מאגרי ידע, לוחות דרושים ועוד...
ריהוט גן קויה דיזיין

עכשיו 27 אפריל 2024, 10:14

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

חוקי הפורום

אנא לחץ כאן על מנת לצפות בחוקי הפורום

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 4 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 26 נובמבר 2008, 08:16 
מנהל האתר
סמל אישי של המשתמש

חוג: מדעי המחשב
כתובות נאצה, תלישת מזוזות, קללות, לכלוך וזוהמה, רעש בשעות לילה והערות גזעניות – אלה חלק משגרת יומם של דיירי המעונות על שם רזניק בהר הצופים.

לטענת כמה מהם, הנהלת המעונות מודעת היטב לנעשה ומזה זמן רב מקבלת תלונות בעלות אופי דומה, אך כפי הנראה לא ממהרת לעשות משהו בנדון. מקרי ההטרדה בין כותלי המעונות מצטרפים אל מקרים רבים אחרים של הטרדה בסביבת הר הצופים.

בשבוע שעבר התלוננה סטודנטית כי כאשר שבה משירות מילואים גילתה כי על דלת חדרה נכתב "Fuck You". י' (השם המלא שמור במערכת), שהזדעזעה גם היא לגלות כתובות נאצה על דלת חדרה לאחר ששבה משירות מילואים, הגישה תלונה להנהלת המעונות ולגורמים האמונים על האבטחה, אולם עד כה העניין לא טופל בשום דרך.

"תראי, הם בונים על זה שלא יקרה כלום, כי הרי איך אפשר לגלות מי הם? אז הם ממשיכים לעשות מה שבא להם ואנחנו סובלים. הם מודעים היטב לעובדה שהנהלת המעונות תתקשה לעשות משהו בנדון", אמרה השבוע סטודנטית המתגוררת במעונות.

ל"כל הזמן" נודע השבוע כי הנהלת המעונות שוקדת כעת על פתרון לבעיה, בדמות הנפקת כרטיס מיוחד לדרי המעונות, שיסייע להרחיק מטרידים מבחוץ. עם זאת, סביר להניח כי היוזמה לא תשים קץ למקרים כגון אלה שתוארו לעיל.

"יש לנו כבר הרגשה כאילו אנחנו גרים בתוך כפר ערבי. הם יושבים בחוץ, עושים רעש ומהומות כל הלילה, תולשים מזוזות מדלתות של סטודנטים, משליכים זבל ובדלי סיגריות בכל פינה – פשוט גועל נפש. אם מישהו היה מחלל את הקוראן, המעונות שלנו כבר מזמן היו בוערים", אמר השבוע דייר ממורמר מהמעונות. לדבריו, מדובר לא רק בתושבי הכפרים הסמוכים, אלא גם בסטודנטים הגרים במעונות עצמם.

רכזת
הפעילות באוניברסיטה העברית, מטעם התא אם תרצו, ענת אבינח: "המקרה שאת מתארת מוכר לי והבחורה שזה קרה לה היא אחת מחברותיי. בשלוש השנים שבהן אני במעונות יש פעילות הסתה גדולה ביותר. כשזה עובר לפסים אישיים, זה חמור מאוד לטעמי ויש לעשות משהו בנדון בדחיפות. עושה רושם שהנהלת המעונות לא מנסה להתמודד עם התופעה וחבל".

מהאוניברסיטה נמסר בתגובה כי "בהנהלת המעונות של האוניברסיטה התקבלו תלונות בודדות בנושא, אך המתלוננים התבקשו לפנות לאגף הביטחון כדי שהגורמים המתאימים יוכלו לטפל בנושא. ככלל, בהתאם לתקנות - הכניסה לשטח המעונות מותרת רק לדיירי המעונות ומכריהם".

מקור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 נובמבר 2008, 17:12 
פז"מניק

אכן נשמע רע...

נראה לי שאנחנו יכולים להתגאת בכך שאצלנו היחסים בין יהודים לערבים הם יחסים טובים, למרות שהנוכחות מבחינה מספרית היא אפילו גדולה יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 דצמבר 2008, 16:40 
משתמש מוכר

יחסים ממש לא טובים!

גם אצלנו הערבים משתוללים במעונות ועושים המון רעש וונדליזם!
רק היום היתה הפגנה שלהם כנגד סגירת המעברים. כל שנה יש מלא הפגנות שלהם והאוניברסיטה המטומטמת שלנו במקום להעניש אותם מתרפסת מולם..

האמת שגם אני באוניברסיטה מרגיש כאילו אני בכפר ערבי!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 דצמבר 2008, 13:38 
מנהל האתר
סמל אישי של המשתמש

חוג: -
לפי דעתי אם קורים באמת מקרים כאלה
וגם הטענה של האוניברסיטה העברית שהתקבלו תלונות על כמה מקרים בודדים??
לא צריכים להיות תלונות בכלל על וונדליזם
זה בכלל לא מתקבל, עדיף להזעיק את המשטרה על כל מקרה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 4 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 18 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  
POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.
אתרים מומלצים ברשת: | בניית אתרים רספונסיביים |